SAFYA

SAF LEZZETİN VE O LEZZETİ NESİLLER BOYU YAŞATMANIN HİKAYESİ

image

Safya, saf lezzetin ve o lezzeti nesiller boyu yaşatmanın hikayesi. Anadolu mutfağının en kadim lezzetlerinin ve günümüz sofralarının pratik tariflerinin temelinde saklı mutfak sırrı aynı; saflık ve doğallık.

Bu nedenle, üstün lezzet ödüllü Safya, tüm lezzet severlere Türk mutfağının en saf, en unutulmaz tatlarını vadediyor.

Ülkemizin en büyük 250 sanayi kuruluşundan birisi olan Aves tarafından üretilen Safya sıvı yağları, “Birinci şişede ile bir milyonuncu şişede aynı kalite” olan marka taahhüdünü; teknolojinin ve yatırımlarının gücüyle pekiştiriyor.

YILLIK 1 MİLYON TON

0
Ton Kırma
0
Ton Rafineri
0
Ton Dolum
0
Ton Biyodizel
image
TÜRKİYE'NİN

EN BÜYÜK TAM ENTEGRE
YAĞLI TOHUM İŞLEME
VE BİYODİZEL TESİSİ

image

Türk ham ayçiçeği yağı tedarikinde büyük pay sahibi olan Aves, Mersin’de 120 dönüm arazi üzerine kurulu Türkiye’nin en büyük kırma kapasiteli tam entegre yağlı tohum işleme ve biyodizel tesisinde günlük; 1500 ton kırma, 600 ton rafineri olmak üzere yılda 1 milyon ton bitkisel yağ, küspe ve biyodizel üretimi gerçekleştiriyor.

Birinci ve bir milyonuncu şişede aynı kalite garantisi veren Safya ile tarladan tüketiciye varana kadar tüm üretim süreçlerini gerçekleştirebilen AVES, her geçen gün yurt içi ve yurt dışında pazar payını büyütüyor.

AVES bitkisel yağ tesisinde, en son teknoloji ile uluslararası standartlarda donatılmış laboratuvarlarda, 7/24 gerçekleştirilen takip ve üretimin her aşamasında alınan numunelerin analiziyle yüksek kalitede üretim yapılıyor.